Categories Zdrowie

3 metody na pokonanie o stresu

Kiedy pierwsze emocje związane z rozpoczęciem szkoły przez Wasze dziecko opadną, pojawiają się następne – jakie zajęcia dodatkowe wybrać? To kolejne ważne decyzje, którym może towarzyszyć duża dawka stresu. Poniżej 3 rady, dzięki którym poradzicie sobie z nimi bez najmniejszego problemu!

1. Zajęcia dodatkowe

Pożegnanie wakacji macie już za sobą, dziecko w szkole poznaje nowych znajomych, więc teraz czas pomyśleć o zajęciach dodatkowych. W dzisiejszych czasach, Wasze pociechy już od najmłodszych lat, mają możliwość rozwijania swoich zainteresowań. Oprócz nauki podstawowych języków jak angielski, dzieci coraz częściej mogą od podstaw uczyć się, np. hiszpańskiego, a nawet chińskiego. Dodatkowo, poza pogłębianiem umiejętności lingwistycznych, możecie poszukać zajęć rozwijających logiczne myślenie – jak programowanie, czy szachy. Zawsze dobrym pomysłem są zajęcia sportowe – akrobatyka, taniec, judo czy piłka nożna. Wystarczy dopasować je do zainteresowań dziecka. Liczba zajęć dodatkowych może przyprawić Was o zawrót głowy i spowodować wiele stresu, w końcu chcecie wybrać jak najlepsze zajęcia dla Waszych pociech. Co więcej, zależy Wam, by dzieci czuły się dobrze w nowym otoczeniu. Aby zminimalizować stres związany z pozostawieniem dziecka „w obcych rękach” warto skorzystać z próbnych zajęć, które często są oferowane przed podjęciem decyzji o wykupieniu karnetu. Dzięki temu będziecie mogli sprawdzić czy dziecko dobrze się tam czuje i czy wybrany kurs sprawia mu radość. Dobrym pomysłem będzie także zapoznanie się na forach internetowych z opiniami o danych aktywnościach lub podpytanie znajomych rodziców.

2. Trochę ruchu!

Kiedy dziecko będzie się świetnie bawić i uczyć na nowych zajęciach, nie siedźcie wpatrzeni w telefon, by zadzwonić i zapytać jak sobie radzi. Znajdźcie zajęcie, które sprawi, że będziecie w stanie oderwać myśli i zająć się sobą. Będzie to przede wszystkim chwila dla Was, dlatego warto wykorzystać ją na zrobienie czegoś, co naprawdę lubicie. Bardzo dobrym pomysłem będzie dowolna aktywność fizyczna! Możecie zacząć od lekkich ćwiczeń w domu lub pójść pobiegać. Wpłynie to nie tylko na pozytywne myślenie, ale także na Wasze ogólne samopoczucie.

3. Ziołowe wyciszenie

Podczas walki ze stresem idealnym rozwiązaniem mogą okazać się także cukierki stworzone na bazie wyselekcjonowanych ziół. Sprawdzonym wyborem przez wielu zadowolonych klientów będą Cukierki Melisowe niemieckiej marki Reutter, słynącej z wysokiej jakości technologii produkcji i sprawdzonych receptur. Reutter, jak mało która firma, może poszczyć się aż ponad stuletnim doświadczeniem w produkcji znakomitych ziołowych cukierków z cennymi ekstraktami (wyciągami) roślinnymi.

Cukierki Melisowe z ekstraktem melisy mają wygodną formę podania – bez zaparzania. Tak, dogodna forma ziołowych cukierków sprawia, że możecie skorzystać z ich wsparcia w stresowej sytuacji – gdziekolwiek byście tego potrzebowali. Zawierają wysokiej jakości składniki: ekstrakt z melisy powszechnie znany z działania odprężającego i uspokajającego. Dodatek w postaci wyciągu z pomarańczy daje natomiast poczucie świeżości i dobrego smaku, a zawarty wyciąg z marchwi korzystnie wspomaga cały organizm.

Cukierki Melisowe z ekstraktem melisy firmy Reutter są oryginalne, wysokiej jakości i w 100 % produkowane w Niemczech!

Niezależnie od tego czy zdecydujecie się na którąś z powyższych form radzenia sobie ze stresem, czy macie inne, własne techniki, to warto każdego dnia znaleźć czas na relaks. Wpłynie to bowiem pozytywnie na Wasze zdrowie i samopoczucie, a także sprawi, że będziecie bardziej odporni na trudności dnia codziennego.

Niemiecka firma Reutter już od ponad stu lat cieszy się zaufaniem klientów w wielu krajach. Ta znana i lubiana marka tworzy produkty wysokiej jakości, z naturalnych roślinnych ekstraktów, które wspierają funkcjonowanie organizmu. Obok wybornych Cukierków melisowych, oferuje również: Cukierki Szałwiowe, Cukierki Pokrzywowe, Cukierki Czarny Bez, Cukierki Aloesowe, Cukierki Głogowe, Cukierki Żeńszeniowo-Imbirowe i inne z wysokogatunkowymi wyciągami (ekstraktami ziół). Reutter jest laureatem wielu prestiżowych wyróżnień, w których doceniono wysoką jakość produktów, które tworzy.

Cukierki ziołowe firmy Reutter to produkty pierwszej klasy, które należy wolno ssać (nie rozgryzać), by zawarte ekstrakty roślinne mogły wchłaniać się poprzez ślinę, a nie zostały strawione przez soki żołądkowe.

Dostępne w aptekach i sklepach medyczno-zielarskich.

Cukierki ziołowe firmy Reutter są dostępne w aptekach i sklepach medyczno – zielarskich.

Cena około 7,90 złotych.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]